Strona główna
Gry
Tutaj jesteś

Najlepsze gry na telefon – co warto wiedzieć?

26 października 2022 najlepsze gry na telefon


W obecnych czasach wiele osób ma telefony komórkowe. Oferują one bardzo dużo. Można na nich grać w rozmaite gry. Jest to opcja dla ludzi w praktycznie każdym wieku. Warto dowiedzieć się, jakie są najlepsze gry na telefon.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • jakie są rodzaje gier na telefon
  • jakie są najlepsze gry na telefon

Zobacz także: Jakie są najlepsze gry przeglądarkowe?

Sprawdzone gry na telefon – co wybrać?

Okazuje się, że gry mają to do siebie, iż potrafią wciągnąć na długie godziny. Jest tak, ponieważ telefon ma się zawsze przy sobie. Z tego powodu można poświęcić na rozrywkę chwilę na przykład w drodze do pracy. Istnieją sprawdzone gry na telefon. Dzięki nim nie ma czasu na nudy. Warto dowiedzieć się, jakie pozycje są obecnie popularne. Polecaną grą jest Head Ball 2. Mowa tutaj o pozycji, która potrafi przykuć do smartfona na długi okres. Rozgrywka polega w sporym skrócie na grze piłkarskiej, w której trzeba zmierzyć się z żywymi przeciwnikami w starciach 1:1. Istotne jest to, że jeden mecz trwa 90 sekund, a rozgrywka jest pełna emocji przez cały ten okres. Co istotne, z biegiem czasu zbiera się karty z postaciami, które można rozwijać. Do tego trzeba doliczyć specjalne umiejętności oraz stroje do odblokowania, które poprawiają znacząco statystyki.

Okazuje się, że twórcy zastosowani system rankingowy, który jest bardzo ceniony przez użytkowników. Co więcej, jeden sezon trwa przez tydzień. W przypadku, kiedy przeciwnicy zostaną wyprzedzeniu, ostatniego dnia można awansować do wyższej ligi. Head Ball 2 to bardzo popularna gra. Co roku pojawia się więcej jej użytkowników. Pozycja to dostępna jest zarówno na Androidy, jak i na IOS.

Jakie są najlepsze gry na telefon?

Obecnie popularna jest gra Casting Away. Trzeba się w niej wcielić w gwiazdę filmową, która w czasie lotu swym prywatnym samolotem ulega nieszczęsnemu wypadkowi. W czasie jej grania trafia się na bezludną wyspę, która nie widnieje na żadnych mapach. Okazuje się, że na miejscu znajdzie się też tajemniczy ołtarz. Głównym zadaniem gracza jest przetrwanie. Trzeba łowić ryby, dostosowywać wyspę do własnych potrzeb, a ponadto stawiać budynki. Przy okazji odkrywana jest też tajemnica wyspy.

Dobra gra na telefon

Bardzo ciekawą grą jest Quiz House. Mowa tutaj o pozycji, która potrafi wciągnąć użytkownika na długi okres. Jest to także tytuł, który stworzony jest przez osoby związane z kanałem Matura To Bzdura. Można znaleźć wiele różnych kategorii pytań. Mowa tutaj między innymi o Historii, Grach, Serialach, Geografii bądź Biologii. Można też grać ze swoimi znajomymi, ale też wzywać na pojedynki losowych użytkowników. Inną popularną grą na telefon jest Darkrise. Jest to pozycja RPG, w której użytkownik wciela się w jedną z trzech postaci. Mowa tutaj o Alicji, Kirze oraz Godryku. Co istotne, każda z nich cechuje się odmiennymi umiejętnościami oraz zdolnościami bojowymi. Ponadto kraina użytkownika zostaje zaatakowana przez demony. Zadaniem bohaterów gry jest odparcie najazdu. W czasie podróży przez 20 poziomów można napotkać na wielu różnych przeciwników. Trzeba też wiedzieć o tym, że do dyspozycji dostanie się parę typów uzbrojenia, które można bez problemu wzmacniać.

Jak zabezpieczyć dane osobowe przed wyciekiem

Redakcja radogost.pl

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii i IT.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

najlepsze gry na telefon
najlepsze gry przeglądarkowe

Jesteś zainteresowany reklamą?